Zaproś kabaret!

tel. 22 666 98 38 lub 785 007 550
artyści

Grupa Rafała Kmity

Na skróty

Linki

Opis

Twórczość Grupy Rafała Kmity to raz absurdalne, raz satyryczne żarty, nieustannie sięgające po znane tropy kulturowe (zaczerpnięte zarówno z rejestrów tzw. wysokiej sztuki, jak i z pop-kultury), zakończone zaskakującymi i za każdym razem przezabawnymi puentami. W spektaklach pastisze programów telewizyjnych, filmów, utworów literackich, znanych szlagierów, mieszają się z lirycznymi piosenkami, a bogactwo postaci, pojawiających się na scenie, sprawia, że każdy może w nich odnaleźć czy to siebie samego, czy też znane i znajome osoby. Twórcą, autorem wszystkich tekstów, reżyserem i wizjonerem Grupy jest Rafał Kmita.

W czasie występu Grupy Rafała Kmity nie ma miejsca na bezmyślny chichot, bowiem wszystkie spektakle, będące popisem niezwykłego poczucia humoru i wyczucia literackiego twórcy oraz perfekcyjnego aktorstwa jego zespołu, są jakby potwierdzeniem Gogolowskiego „Z czego się śmiejecie? – Z siebie samych się śmiejecie!”

Grupa Rafała Kmity powstała w 1993 roku w Krakowie.

Skład Grupy Rafała Kmity

Spektakle: "Dość!... dobry wyrób kabaretopodobny", "Wszyscyśmy z jednego szynela", "Wieczór kabaretowy"

Spektakl "Aj waj! czyli historie z cynamonem"

Najważniejsze nagrody Grupy Rafała Kmity

Ostatnie realizacje telewizyjne z udziałem Grupy Rafała Kmity

Wymagania techniczne Grupy Rafała Kmity

Wymagania różnią się w zależności od spektaklu – zespół prosi osobę odpowiedzialną za technikę o kontakt z realizatorem dźwięku – Arturem Hocykiem (kom. 693 905 735) oraz z realizatorem światła – Markiem Oleniaczem (kom. 783 844 848) Grupy Rafała Kmity

"DOŚĆ!... dobry wyrób kabaretopodobny"

"Aj waj! czyli historie z cynamonem"

Oprócz podanych wyżej wymagań, Organizator jest zobowiązany zapewnić:

biletynakabarety.pl biletyna.pl mamoot.pl
(c) ZróbKabaret.pl 2010