Zaproś kabaret!

tel. 22 666 98 38 lub 785 007 550
artyści

Grzegorz Halama

Na skróty

Linki

Opis

On gra całym sobą. To jest facet, który ma zdolności aktorskie, jest świetnym komikiem i ma ogromny talent do wymyślania, bo przecież to są jego teksty. Tam jest 100% „produktu kabaretowego” - chwali showmana Artur Andrus.

Zyskał dużą popularność promowaną w Polskim Radiu piosenką Ja wiedziałem, że tak będzie oraz kreując postać Pana Józka – hodowcy drobiu z Chociul. Obecnie występuje z programem, złożonym z monologów z elementami stand-upu i piosenek własnego autorstwa oraz skeczów, w których bierze udział również Jarosław Jaros.

W swojej twórczości Halama porusza się głównie w tematyce obyczajowej, odgrywając charakterystyczne postaci i odsłaniając z ich pomocą nasze przywary.

Program opracowany na podstawie wieloletnich doświadczeń i praktyki kabaretowej. W programie nie ma przekleństw, ani sytuacji, które mogłyby urazić widzów. Znajdą w nim Państwo kultowe skecze i piosenki takie jak: Ochroniarz z supermarketu, Wywiad z Józkiem o Magdzie Gessler czy monolog o życiu małżeńskim: „Czujniki”.

Wymagania techniczne Grzegorza Halamy

PDF pobierz rider techniczny w pliku PDF
biletynakabarety.pl biletyna.pl mamoot.pl
(c) ZróbKabaret.pl 2010