Zaproś kabaret!

tel. 22 666 98 38 lub 785 007 550
artyści

Kabaret Hlynur

Na skróty

Linki

Opis

Kabaret Hlynur jest młody ciałem i duchem, ale równocześnie bogaty doświadczeniem. Istnieją od 1 kwietnia 2003. Członkowie Hlynura są barwnymi i bardzo odmiennymi od siebie osobowościami. Co ciekawe tylko jedno z nich jest ładne. Działają w Zielonej Górze.

A propos… Czy to w Zielonej Górze, czy gdziekolwiek indziej bawią publiczność oryginalnie. Co najważniejsze, nie tracą przy tym na śmieszności...

…A propos śmieszności… Co w ich skeczach?…. Lubią telewizję, stąd w ich programie m.in. teleturniej „Omnibusiki” oraz „Program rolniczy – Ziarno”. Na ulicy też rozglądają się uważnie. Nie umkną im nawet niecenzuralne myśli pewnego amatora kobiecych kształtów, takie jak „Cycki, cycki, cyki” w skeczu o głosach wewnętrznych. Mają niewytłumaczalne zamiłowanie do Skandynawii. Najlepszym tego wyrazem jest nasz skecz: „Skandynawski Romans”. Śpiewanie również lubią. Robią to tak słodko, że nawet „disneyowskiego” króliczka doprowadzą do mdłości. Tak więc lubią, to co robią. Ważna sprawa: nie są w tym odosobnieni… Jurorom najważniejszych festiwali w kraju też podobały się ich skecze.

Skład Kabaretu Hlynur

Najważniejsze nagrody Kabaretu Hlynur

Ostatnie realizacje telewizyjne z udziałem Kabaretu Hlynur

Wymagania techniczne Kabaretu Hlynur

Nagłośnienie

Oświetlenie

Scena

Ogólne

biletynakabarety.pl biletyna.pl mamoot.pl
(c) ZróbKabaret.pl 2010