Zaproś kabaret!

tel. 22 666 98 38 lub 785 007 550
artyści

Kabaret Nic Nie Szkodzi

Na skróty

Linki

Opis

Kabaret Nic nie szkodzi to dwie piękne dziewczyny i dwóch mężczyzn o niebanalnej urodzie. Charakteryzuje ich oryginalne poczucie humoru i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z widownią. Poruszają się głównie po tematyce społeczno-obyczajowej, sięgają często po absurd i pop-kulturowe kalki. Na scenie lubią bawić się formą i bardzo o nią dbają. Ich programy to spojone lejtmotywami spektakle, w których widzowie mają okazję poznać profesjonalizm Kabaretu i umiejętności improwizatorskie.

Członkowie kabaretu prowadzą warsztaty integracyjne, autoprezentacji, twórczego myślenia i kabaretowe. Są konferansjerami, którzy potrafią poprowadzić zarówno imprezy kabaretowe, jak i poważne gale naukowe. Wszyscy należą także do wrocławskich grup improwizacyjnych Improkracja i The Comedy Show.

Kabaret pochodzi z Wrocławia.

Programy:

Hollywood – show business i popkultura w krzywym zwierciadle. Kabaret obśmiewa schematyczność amerykańskiego kina za pomocą jej absurdalnego wyolbrzymienia. W programie nie brakuje pięknych kobiet, szaleńczych zwrotów akcji, efektów specjalnych, muzyki a nawet efektów specjalnych.

Vice Versal – program luźno oparty na historii XVII-wiecznych dworów (nie tylko królewskich). Na scenie można zobaczyć wszelakie spiski, bale, życie rodzinne poddanych i królów, a całość formalnie dopełniają peruki i stroje z epoki.

Skład Kabaretu Nic Nie Szkodzi

  • Dobrosława Bela
  • Joanna Jóskowiak
  • Artur Jóskowiak
  • Adrian Hrehorowicz

Najważniejsze nagrody Kabaretu Nic Nie Szkodzi

biletynakabarety.pl biletyna.pl mamoot.pl
(c) ZróbKabaret.pl 2010