Zaproś kabaret!

tel. 22 666 98 38 lub 785 007 550
artyści

Marek Majewski

Na skróty

Linki

Opis

Autor i kompozytor, śpiewający poeta i satyryk, felietonista i szantymen. Scenarzysta i reżyser, a także konferansjer licznych programów estradowych, telewizyjnych i radiowych.

W dorobku autorskim ma m. in. płyty "Piosenki dziecinne", "Czasy lewej kasy", "Tylko z gitarą", płytę żeglarską "Szantyryk szantymentalny" oraz kasetę wideo "Latający teatrzyk U`Lotka" z autorskim programem kabaretowym.

Współautor wszystkich do 2008 roku politycznych szopek telewizyjnych i radiowych, w tym także nagrodzonego w Gdańsku widowiska "Teraz Wyspa". Autor wielu piosenek, wierszy i bajek dla dzieci. Wieloletni artysta kabaretów Pod Egidą i Sześćdziesiąt minut na godzinę. Prowadzi własną stałą scenę kabaretową w Warszawie pod nazwą "Kabaretowa Scena Przyjaciół Marka Majewskiego".

Programy: "Wyrosłem z ballady", "Sekrety Pana Poety", "Szantyryk szantymentalny" oraz recital autorski "Ze śpiewnika satyryka".

Marek Majewski zajmuje się także profesjonalnie prowadzeniem oraz „rozśpiewywaniem” imprez firmowych, towarzyskich, konferencji itp., dysponując w tym celu specjalnym śpiewnikiem złożonych z różnych rodzajów pieśni i piosenek – od legionowych i wojskowych, poprzez przeboje wiecznie młode, aż do biesiadnych.

Najważniejsze nagrody Marka Majewskiego

Laureat miedzy innymi Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej, Festiwalu Dobrego Humoru, Spotkań "SMAK", Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Warszawskiej Giełdy Piosenki.

Ostatnie imprezy poprowadzone przez Marka Majewskiego

biletynakabarety.pl biletyna.pl mamoot.pl
(c) ZróbKabaret.pl 2010