Zaproś kabaret!

tel. 22 666 98 38 lub 785 007 550
artyści

Grupa Improwizacyjna Ad Hoc

Na skróty

Linki

Opis

Grupa AD HOC powstała w 2008 roku. W skład zespołu weszli członkowie licznych krakowskich kabaretów i zapoczątkowali serię Wieczorów Komedii Improwizowanej, na które składają się scenki, gry, etiudy, wiersze i piosenki, powstające na bieżąco, w oparciu o określone wcześniej zasady i przy dużym udziale publiczności.

Grupa przedstawia ponad godzinny program zbudowany w oparciu o sugestie widowni. Inspiracją dla występów jest amerykańskie show Whose line is it anyway. Właśnie z tego programu zaczerpnięta została formuła improwizowanych gier i scenek, które kabareciarze przedstawią na scenie. Publiczność ma wpływ na każdy z tworzonych na żywo skeczy –może wybrać miejsce akcji, postacie, które mają w nim wziąć udział czy też nawet wtrącić niektóre kwestie.

Występy wręcz nie obędą się bez aktywnie współdziałającej widowni, której Artyści oddają prawo do decydowania o tym co, gdzie, z kim, dlaczego i pod jakim tytułem ma się dziać na scenie. Im większa wyobraźnia widza, tym większe wyzwanie dla zespołu i ciekawszy efekt.

Oprócz regularnych pokazów improwizacji Grupa prowadzi także warsztaty improwizacyjne dla firm oraz grup osób niezwiązanych na co dzień ze sceną. Warsztaty takie trwają kilka godzin i zakończone są pokazem gier improwizowanych z uczestnictwem osób biorących udział w warsztatach.

Zaletami takich występów są:

  • niepowtarzalność - widz ma świadomość unikalności występu;
  • interaktywność - widownia podaje sugestie, a zespół musi się do nich dostosować;
  • energetyczność – wszystko, co się dzieje na scenie, jest bardzo dynamiczne i może być zaskakujące, zarówno dla widzów, jak i dla samych Artystów.

Żaden kabareciarz nie tworzył jeszcze wiersza do wymyślonego przez Ciebie tytułu ani nie odgrywał na scenie dnia z Twojego życia? Chciałbyś zobaczyć etiudę w mrowisku albo skecz po chińsku? A może chcesz, by ktoś wymyślił na poczekaniu piosenkę o Twojej cioci z Andrychowa? Przyjdź na występ Grupy Ad Hoc, a Twoje życzenia mogą się spełnić!

Skład Grupy Improwizacyjnej Ad Hoc

Ostatnie realizacje telewizyjne z udziałem Grupy Improwizacyjnej Ad Hoc

Wymagania techniczne Grupy Improwizacyjnej Ad Hoc

PDFpobierz rider techniczny w pliku PDF
biletynakabarety.pl biletyna.pl mamoot.pl
(c) ZróbKabaret.pl 2010